logo VŠ vysoká škola vzdelávanie Vysoká škola medzinárodných a verejných vzťahov Praha
VŠ štúdium študenti vysoké školy

 

Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave


Akreditované denné aj externé bakalárske a magisterské štúdium na českej VŠ
poskytujeme aj na Slovensku...

On-line konzultácie

Vážené študentky, vážení študenti,
na základe opatrenia prijatého dňa 25.03.2020 v súvislosti s ochorením COVID-19 Vám týmto posielam podrobnejšie informácie k bodu 5.) usmernenia:

 

5.) Vyučujúci budú študentom pravidelne k dispozícií formou on-line konzultácií cez zoom.us – podrobnosti a návody budú zverejnené najneskôr 26.03.2020 (štvrtok) o 20:00 v Moggise. Upozorňujeme študentov, že je NUTNÉ si tieto informácie prečítať.

 

Pre účasť na konzultácií je potrebné mať na zariadení nainštalovanú aplikáciu Zoom.us

Aplikáciu odporúčam nainštalovať na notebook, prípadne na počítač s kamerou. Dá sa nainštalovať aj na tablet a mobil, no možnosti manažmentu sú tam obmedzenejšie.


Následne sa v čase uvedenom v rozvrhu môžete kliknutím na link uvedený pri vyučujúcom prihlásiť do miestnosti a vypočuť si úvod do problematiky a konzultovať.


Je potrebné, aby ste sa prihlásili pod vašim menom, inak budete vyučujúcim z miestnosti vylúčení. Taktiež je potrebné mať spustenú kameru.

 

Nie je potrebné sa nikam registrovať, iba mať nainštalovanú aplikáciu v mobile/tablete/notebooku/pc a mať povolené prístupy ku kamere a mikrofónu.

 

Návod na inštaláciu / používanie aplikácie - https://www.youtube.com/watch?v=d6K1s6Dym5k

 

Aktuálny rozvrh konzultácií nájdete v Moggise - v dokumentoch - v časti náhrada výučby.


Central European Education Institute, Tomášikova 22, 821 02 Bratislava      tel.: +421 917 234 560, 02 / 54 79 20 73       e-mail: info@vip-vs.sk