logo VŠ vysoká škola vzdelávanie Vysoká škola medzinárodných a verejných vzťahov Praha
VŠ štúdium študenti vysoké školy

 

Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave


Akreditované denné aj externé bakalárske a magisterské štúdium na českej VŠ
poskytujeme aj na Slovensku...

Vincze, Š.: Študent VŠMVV Denis Kušmírek opäť víťazne na NIGHT of FIGHTS 6.

Študent VŠMVV Denis Kušmírek opäť víťazne na NIGHT of FIGHTS 6.

 

Šimon Vincze

 

V sobotu sa v Ružomberku uskutočnil už šiesty ročník NOCI BOJOV na ktorom sa opäť predstavil študent 2. ročníka magisterského stupňa Denis Kušmírek. Podporiť ho prišlo aj vedenie školy, zástupcovia športového klubu pri VŠ a hokejisti z tímu Diplomats Pressburg.

 

Denis Kusmirek student VSMVVTento ročník gala show sa niesol v znamení tých najlepších bojovníkov, ktorí sa predviedli v profi zápasoch podľa pravidiel MMA a K1. V ringu sa stretli víťazi z uplynulých piatich ročníkov a zabojovali aj so zahraničnými súpermi z Česka a Poľska. V prvej časti večera prebehli súboje o päť titulových opaskov v kategóriách od -60 kilogramov až do +90 kilogramov s amatérskymi pravidlami MMA. Záver prvej časti obohatila odveta slovenských fighterov a jeden boxerský zápas.

 

Druhá polovica večera patrila profi bojovníkom, rovnako prevažne v pravidlách Mixed Martial Arts. Jediné dve výnimky predstavovali Denis Kušmírek vs Vítezslav Rajnoch a hlavný zápas večera Pavol Garaj vs Vladimír Idranyi, ktoré boli podľa pravidiel K1. Dvadsaťštyriročný Denis Kušmírek s bilanciou profi zápasov 7 víťazstiev a 2 prehry sa postavil do ringu proti mladšiemu, ale zato zápasovo skúsenejšiemu súperovi so skóre 17 víťazstiev a 6 prehier. Ihneď po začiatku prvého kola dal ale jasne najavo kto má v tomto boji navrch a svojho súpera poslal k zemi po prvej minúte.

 

Hlavný zápas galavečera nenechal chladným jediného diváka, pretože do ringu sa proti Petrovi Garajovi postavil Vladimír Idranyi s neuveriteľnou bilanciou 90 výhier a 14 prehier. Zápas trval celé tri kolá počas ktorých ani jeden z bojovníkov v ringu svojho súpera nešetril. Víťaznú šnúru na Noci Bojov si nakoniec Vladimír Idraniy udržal a svojho hodnotného súpera porazil v pomere 2:1.



Central European Education Institute, Tomášikova 22, 821 02 Bratislava      tel.: +421 917 234 560, 02 / 54 79 20 73       e-mail: info@vip-vs.sk